BSTR_uusi_52

Ytimessä ymmärrys

Jotta ymmärtää, on tunnettava maailmasi

Puramme ongelmat atomeiksi ja kasaamme osaset uudelleen. Matkan aikana syntyy ymmärrys asiakkaan syvimmästä olemuksesta, josta rakentuvat markkinointiviestinnän ääriviivat ja viimeistellyt toteutukset.

Anne Kohtala

040 574 1774
anne.kohtala@bstr.fi

Anniina Walsh

040 529 5846
anniina.walsh@bstr.fi

Anssi Hanhimäki

050 505 3815
anssi.hanhimaki@bstr.fi

Elina Rannanjärvi

050 505 3815
elina.rannanjarvi@bstr.fi

Eveliina Matomäki

050 505 3815
eveliina.matomaki@bstr.fi

Hanna Heikkola

0400 316 576
hanna.heikkola@bstr.fi

Hanne Pohto-Viita

050 373 4902
hanne.pohto-viita@bstr.fi

Henri Välisaari

(Vanhempainvapaalla)
050 505 3815
henri.valisaari@bstr.fi

Jani Rutonen

050 505 3815
jani.rutonen@bstr.fi

Jussi Ojala

050 440 9439
jussi.ojala@bstr.fi

Kaisa Koskela

050 546 2577
kaisa.koskela@bstr.fi

Kimmo Luoma

050 505 3815
kimmo.luoma@bstr.fi

Mari Dawe

050 441 3209
mari.dawe@bstr.fi

Marja Kleimola

050 574 7156
marja.kleimola@bstr.fi

Matti Koski-Sipilä

0400 437 065
matti.koski-sipila@bstr.fi

Outi Myllymäki

050 338 4030
outi.myllymaki@bstr.fi

rami-renko

Rami Renko

050 310 4102
rami.renko@bstr.fi

Sami Metsänranta

050 505 3815
sami.metsanranta@bstr.fi

Satu Haavisto

050 505 3815
satu.haavisto@bstr.fi

Teemu Lampinen

046 922 2849
teemu.lampinen@bstr.fi

Tero Luoma

0400 918 288
tero.luoma@bstr.fi

Viivi Mäkiranta

050 328 2201
viivi.makiranta@bstr.fi

hei-hei-mita-kuuluu

Ota yhteyttä

Anna nimesi.
Syötä toimiva sähköpostiosoite.
Kirjoita viestisi.
Konttori

BSTR Luova Konttori Oy
Mainostoimisto
Keskuskatu 10, 60100 Seinäjoki
020 719 9600 • info@bstr.fi

 

 

Paperilaskut:

BSTR Luova Konttori Oy
PL 52431
01051 LASKUT

Verkkolaskut:

BSTR Luova Konttori Oy
Y-tunnus 2236308-0
Verkkolaskuosoite / OVT: 003722363080
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison Technologies Oy
Sähköpostitse: fennoa.FI.P.114958-2@docinbound.com

Inspiroidu ja tilaa markkinointivinkit.

Syötä kelvollinen sähköpostiosoite.
Jokin meni vikaan. Tarkista antamasi tiedot ja yritä uudelleen.