BSTR_uusi_52

Ytimessä ymmärrys

Jotta ymmärtää, on tunnettava maailmasi

Puramme ongelmat atomeiksi ja kasaamme osaset uudelleen. Matkan aikana syntyy ymmärrys asiakkaan syvimmästä olemuksesta, josta rakentuvat markkinointiviestinnän ääriviivat ja viimeistellyt toteutukset.

anne-kohtala-bstr

Anne Kohtala

040 574 1774
anne.kohtala@bstr.fi

Anniina-walsh-bstr

Anniina Walsh

040 529 5846
anniina.walsh@bstr.fi

anssi-hanhimaki-bstr

Anssi Hanhimäki

050 505 3815
anssi.hanhimaki@bstr.fi

Elina-rannanjärvi-bstr

Elina Rannanjärvi

050 505 3815
elina.rannanjarvi@bstr.fi

eveliina-matomaki-bstr

Eveliina Matomäki

050 505 3815
eveliina.matomaki@bstr.fi

hanna-heikkola-bstr

Hanna Heikkola

0400 316 576
hanna.heikkola@bstr.fi

hanne-pohtoviita-bstr

Hanne Pohto-Viita

050 373 4902
hanne.pohto-viita@bstr.fi

henri-valisaari-bstr

Henri Välisaari

(Vanhempainvapaalla)
050 505 3815
henri.valisaari@bstr.fi

jani-rutonen-bstr

Jani Rutonen

050 505 3815
jani.rutonen@bstr.fi

jussi-ojala-bstr

Jussi Ojala

050 440 9439
jussi.ojala@bstr.fi

kaisa-koskela-bstr

Kaisa Koskela

050 546 2577
kaisa.koskela@bstr.fi

kimmo-luoma-bstr

Kimmo Luoma

050 505 3815
kimmo.luoma@bstr.fi

mari-dawe-bstr

Mari Dawe

050 441 3209
mari.dawe@bstr.fi

marja-kleimola-bstr

Marja Kleimola

050 574 7156
marja.kleimola@bstr.fi

marja-kleimola-bstr

Matti Koski-Sipilä

0400 437 065
matti.koski-sipila@bstr.fi

outi-myllymaki-kysytaanko-googlelta

Outi Myllymäki

050 338 4030
outi.myllymaki@bstr.fi

rami-renko-bstr

Rami Renko

050 310 4102
rami.renko@bstr.fi

sami-metsanranta-bstr

Sami Metsänranta

050 505 3815
sami.metsanranta@bstr.fi

satu-haavisto-bstr

Satu Haavisto

050 505 3815
satu.haavisto@bstr.fi

teemu-lampinen-bstr

Teemu Lampinen

046 922 2849
teemu.lampinen@bstr.fi

Tero Luoma

0400 918 288
tero.luoma@bstr.fi

Viivi-makiranta-bstr

Viivi Mäkiranta

050 328 2201
viivi.makiranta@bstr.fi

hei-hei-mita-kuuluu

Ota yhteyttä

Anna nimesi.
Syötä toimiva sähköpostiosoite.
Kirjoita viestisi.
Konttori

BSTR Luova Konttori Oy
Mainostoimisto
Keskuskatu 10, 60100 Seinäjoki
020 719 9600 • info@bstr.fi

 

 

Paperilaskut:

BSTR Luova Konttori Oy
PL 52431
01051 LASKUT

Verkkolaskut:

BSTR Luova Konttori Oy
Y-tunnus 2236308-0
Verkkolaskuosoite / OVT: 003722363080
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison Technologies Oy
Sähköpostitse: fennoa.FI.P.114958-2@docinbound.com

Inspiroidu ja tilaa markkinointivinkit.

Syötä kelvollinen sähköpostiosoite.
Jokin meni vikaan. Tarkista antamasi tiedot ja yritä uudelleen.