Mitä innostavampi matka, sitä vaikuttavampi määränpää

BSTR on perustettu yritykseksi, johon on kiva tulla töihin ja jonka kanssa asiakkaiden on helppo toimia. Haluamme tehdä asiakkaistamme taitavia ja rohkeita markkinoijia yllyttämällä, kouluttamalla ja opastamalla käyttämään markkinointia laajasti ja osaavasti menestyksen ja kasvun työkaluna. Haluamme tehdä pitkäjänteistä työtä, joka luo merkitystä meille kaikille.

Olemme onnistuneet, kun menestyt avullamme.

Anne Kohtala

anne.kohtala@bstr.fi

Anniina Walsh

Strategi, markkinointi

050 473 8887
anniina.walsh@bstr.fi

Anssi Hanhimäki

Konseptisuunnittelija

050 505 3815
anssi.hanhimaki@bstr.fi

Elina Rannanjärvi

AD

050 505 3815
elina.rannanjarvi@bstr.fi

Eveliina Matomäki

AD

050 505 3815
eveliina.matomaki@bstr.fi

BSTR_hanna

Hanna Heikkola

Asiakkuusjohtaja

0400 316 576
hanna.heikkola@bstr.fi

Juuso Hietikko

Digimarkkinoinnin asiantuntija

juuso.hietikko@bstr.fi

Kaisa Härmälä

Graafinen suunnittelija

050 505 3815
kaisa.harmala@bstr.fi

Mari Dawe

Myyntipäällikkö

050 441 3209
mari.dawe@bstr.fi

Mari Hirvelä

Digimarkkinoinnin asiantuntija

050 565 9920
mari.hirvela@bstr.fi

Pauliina Hautamäki

Toimitusjohtaja

040 075 4878
pauliina.hautamaki@bstr.fi

Pekka Kurki

AD
050 505 3815
pekka.kurki@bstr.fi

Petteri Voutilainen

Graafinen suunnittelija

050 505 3815
petteri.voutilainen@bstr.fi

rami-renko

Rami Renko

Markkinoinnin asiantuntija

050 310 4102
rami.renko@bstr.fi

asiakaspersoona

Salla Mikkola

Graafinen suunnittelija

050 505 3815
salla.mikkola@bstr.fi

tero-luoma-bstr

Tero Luoma

Advisor, hallituksen puheenjohtaja

0400 918 288
tero.luoma@bstr.fi

markkinointikanavat

Viivi Kristo

Asiakkuusjohtaja

050 472 0999
viivi.kristo@bstr.fi

Ota yhteyttä

Lähdetään yhdessä matkalle kohti kasvua. Mitä innostavampi matka, sitä vaikuttavampi määränpää.

Mari Dawe

Myyntipäällikkö

050 441 3209
mari.dawe@bstr.fi

Please enter your name.
Please enter a valid email address.
Please type your message.